Інформація про компанію

Страховий посередник – хто це?
Ринок страхових послуг на жаль, в нашій країні не є достатньо розвинутим, але не зважаючи на це, люди зіштовхуються зі страховими випадками на протязі всього свого життя, хтось в більшій мірі, а хтось у меншій. Страхові брокери є чи не найважливішими посередниками на страховому ринку, оскільки вони є незамінними фінансовими консультантами.

Страховий брокер може надати не тільки добру пораду, а й у випадку настання страхового випадку вимагає від страхової компанії виконати її зобов'язання щодо відшкодування збитку. Якщо страхова компанія не виконує їх, брокер заносить цю компанію в «чорний список» й більше не рекомендує її своїм клієнтам. Таким чином, він створює конкуренцію між страховиками, а отже змушує їх пропонувати кращий та якісніший страховий продукт.

Консультаційний центр «Фінанси і Захист» - один з провідних брокерів з продажу програм убезпечення життя із страховим захистом від найкращих міжнародних компаній з надійною репутацією та стабільним фінансовим рейтингом. Компанія працює на ринку страхування з 2009 року.

Наші партнери

Ми співпрацюємо з світовими лідерами ринку страхування:

Завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення, ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт і співробітник здобули фінансову незалежність, захистили свою родину та забезпечили собі гідне майбутнє.

Наш продукт

Ми пропонуємо накопичувальні програми страхування життя із потрійною вигодою:
  • створення капіталу та отримання прибутку;
  • фінансовий захист сім'ї від ризиків;
  • послуги пенсійного фонду.

Наша мета

Допомогти людям взяти на себе відповідальність за власне майбутнє та добробут сім’ї.
Подаруйте безпеку своїм близьким!