Новини та події

25.01.2017

З 1 лютого 2017 року Aegon остаточно стає TAS

З 1 лютого 2017 року Aegon остаточно стає TAS. Нідерландська AEGON GROUP, до складу якої входила компанія "Aegon Life Ukraine" - одна з найбільших страхових Груп у світі. Вона працює на ринку страхування вже понад 170 років, присутня у 25 країнах світу, а кількість клієнтів налічує понад 48 млн. чоловік. Aegon Life Ukraine в свою чергу на ринку України теж була провідним гравцем, що і обумовило її купівлю групою ТАС.

Повернемося трохи назад в недалеке минуле :).

22 вересня 2016 року Aegon офіційно на своєму сайті повідомляє про досягнення домовленості про продаж 100% акцій СК "Ейгон Лайф Україна" страховій групі TAS Group і про вихід з українського ринку. Тобто угоду купівлі-продажу підписано.

Наприкінці листопада 2016 року Антимонопольний комітет України надав відповідний дозвіл на придбання акцій ПрАТ СК "Ейгон Лайф Україна".

У середині грудня 2016 року Нацкомфінпослуг, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, погодила Групі «ТАС» придбання страхової компанії "Ейгон Лайф Україна".

Проведено усі необхідні процедури щодо виконання умов угоди купівлі-продажу та зміни власників.

Отже з 1 лютого 2016 року використання бренду Aegon заборонено. Компанія працюватиме під брендом "ТАС". TAS гарантує виконання в повному обсязі усіх зобов'язань за договорами нинішніх клієнтів страхової компанії "Ейгон Лайф Україна".

За словами керівництва групи Aegon покупець вибирався дуже ретельно. Було прийнято рішення на користь TAS Group як такої, яка найкраще подбає про довгострокові інтереси українських клієнтів Aegon.

Для ТАС таке об'єднання серйозно посилить її позиції і дозволить вийти на 2-ге місце на українському ринку страхування життя.


Повернення до списку