Новини та події

06.02.2017

Краще не хворіти! Але якщо захворів, де взяти гроші на лікування?

Часто люди, особливо в молодому віці, НЕ ставлять собі запитання: "А що буде як я серйозно захворію чи навіть, не дай Бог, стану інвалідом та не зможу працювати?". Більшій частині людей притаманно не думати про погане та вважати, що з ними ніколи не станеться біди. Мислити дійсно треба позитивно, але як показує статистика, якраз з тими, хто страхує своє життя і рідше стаються непередбачувані випадки. Ніхто не буде сперечатися з твердженням, що краще застрахуватися і бути здоровим (не скористатися страховкою), аніж захворіти не маючи страховки.

Міжнародний фонд "Відродження" провів дослідження під назвою "Індекс здоров'я. Україна". Завданням такого дослідження є системне оцінювання доступності та якості надання медичної допомоги. Одним з показників, які вивчали фахівці є "Фінансовий тягар лікування", тобто наскільки респондентам було важко найти кошти на стаціонарне лікування.

Так от, згідно даного дослідження, маємо дуже невтішні цифри. Як виявляється 43% госпіталізованих протягом минулого року для того, щоб покрити витрати на лікування змушені були брати гроші в родичів чи у друзів, позичати в банку, продавати майно чи коштовності. Але про такі витрати можна ж подбати завчасно і не бігати з простягнутою рукою. Все дуже просто - оформи договір страхування життя, сплачуй страхові внески і будь фінансово захищений від будь-яких непередбачуваних подій (хвороба, інвалідність, операції, нещасні випадки).


Більш детально про результати дослідження можна почитати за посиланням http://health-index.com.ua.

Повернення до списку