Програми довгострокового страхування

Програми накопичувального страхуванняПрограми накопичувального страхування життя — це поєднання інвестицій та захисту Ваших фінансів.

Як це працює?
  • Протягом вибраного періоду Ви оплачуєте внески за договором страхування життя.
  • В першу чергу Ви та Ваша сім’я отримуєте фінансовий захист на випадок втрати працездатності чи втрати годувальника.
  • Поступово, а головне систематично, на вашому рахунку накопичується капітал.
  • Страхова компанія примножує його, шляхом застосування надійних інструментів інвестування та капіталізації.
  • У підсумку, по закінченню терміну дії програми, Ви отримуєте свої внески + додатковий інвестиційний дохід.

Наша компанія пропонує широкий спектр програм соціального захисту, спрямованих на фінансовий захист родинного бюджету та створення сімейного капіталу.

В залежності від цілей та напрямків основного страхування ми розділили всі програми на п'ять основних груп:


Убезпечення життя

Програми спрямовані в першу чергу на захист годувальника сім'ї та створення фінансового резерву на випадок його непрацездатності, в тому числі за віком. Той хто приносить гроші в сім'ю – обов'язково повинен бути захищеним!
Детальніше>>

Пенсійне забезпечення

 Програми спрямовані на створення власного пенсійного капіталу, фінансової незалежності, а також фінансової підтримки на випадок втрати працездатності. Сьогодні розраховувати на те, що держава забезпечить Тобі безбідну старість – абсурд. Візьміть на себе відповідальність за своє забезпечене майбутнє!
Детальніше>>


Програми для дітей

Їх мета зібрати певну суму коштів для навчання Вашої дитини чи для влаштування помпезного весілля (адже ми українці любимо повеселитись). Можливо, це буде капітал для придбання квартири, автомобіля, або для початку власної справи? Все це варто запланувати завчасно! Фінансова підтримка на випадок травм чи хвороб дитини також надзвичайно важлива.
Детальніше>>

Ризикове страхування

 Основна функція цих програм це фінансовий захист, а саме: збереження рівня життя сім’ї на випадок втрати годувальника, фінансова підтримка від наслідків нещасного випадку (травма, інвалідність), грошова допомога на випадок втрати працездатності (хвороба, інвалідність). Ніхто не планує собі поганого, але ці випадки відбуваються незалежно від нашої волі. Ми лише можемо захиститись від фінансових наслідків непередбачуваних подій!
Детальніше>>

Корпоративне страхування

Програми соціального захисту та мотивації найманих працівників. Страхувальником виступає підприємство в особі керівника або приватний підприємець. Основна ціль цих програм накопичення та заощадження коштів до пенсійного віку та фінансова підтримка сім'ї працівника на випадок втрати працездатності (травма, хвороба, інвалідність тощо).
Детальніше>>