Програми убезпечення життя для дітей

Діти - це наше майбутнє! Саме так ми думаємо кожен раз, коли бачимо свою дитину. Ми намагаємось дати нашим дітям все найкраще з раннього дитинства. Поки діти маленькі, ми все робимо для того, щоб у них були хороші іграшки, якісний одяг, корисна їжа.

Але проходить час - діти виростають, і батьки мріють дати своїй дитині гідну освіту, яка стане для неї путівкою в самостійне і забезпечене життя. А скільки сьогодні вартує навчання? Мабуть варто подумати про це завчасно!

Накопичення

Фінансовий захист

У період, коли Ваші діти ще малі (садочок, школа) Ви регулярно сплачуєте страхові внески. Це дасть змогу Вам створити капітал на:
 навчання дитини
 весілля
 придбання квартири
 початок бізнесу
 велику покупку (автомобіль)

Накопичення відбувається 10-20 років, протягом яких з Вами чи з Вашими дітьми можуть відбутися непередбачувані події:
травма
хвороба
інвалідність
нещасний випадок (ДТП)
Метою захисту є надати фінансову підтримку у випадку настання таких подій та забезпечити накопичення запланованої суми.

Як це працює?

Перший крок В залежності від віку Дитини підбирається страхова програма, визначається сума та строк накопичення, заповнюється заява (декларація), сплачується перший внесок. Випускається та підписується договір страхування (поліс).
Період накопичення Протягом всього періоду дії договору страхування клієнт сплачує чергові внески, страхова компанія забезпечує інвестиційний дохід на вкладений капітал клієнта та забезпечує захист від непередбачуваних ризиків.
Важливо! У разі смерті дитини усі фактично сплачені страхові внески + відсотки за період накопичення будуть повернуті платнику. У разі смерті страхувальника чи його інвалідності (I група) чергові страхові платежі здійснюються за рахунок страхової компанії!
І на кінець По закінченню строку дії договору страхування вигодонабувач (визначається клієнтом у договорі страхування) отримує страхову виплату - гарантовану страхову суму (з врахуванням гарантованого інвестиційного доходу) + додатковий інвестиційний дохід (бонус), накопичений за період дії договору. Страхова виплата може здійснюватись за бажанням клієнта: одноразово, щорічно протягом 3-6 років .
Ми, консультанти компанії «Фінанси і Захист», професійно підберемо індивідуальну програму для Вашої дитини та гарантуємо якісний сервіс з підтримки та супроводу програми на весь період дії договору страхування!
Піклуючись про власних дітей ми піклуємось про власне майбутнє!

Програми страхування для дітей


Програма "ТАС-юніор" - ТАС Life


Ви вже знаєте ким в майбутньому стане ваша дитина? Але для отримання відмінної освіти треба чимало грошей. Думайте про це завчасно!

Програма "Європейський студент" - Княжа Life


Програма направлена на фінансовий захист і підтримку власних дітей у їх майбутньому самостійному житті.

 

Програма "Моя дитина" - PZU


Програма страхування діток від народження до 17 років. Дозволяє накопичити певну суму для свого чада + захистити його на випадок травми чи сирітства (напів сирітства).