Корпоративне страхування

В сучасних умовах розвитку економіки для більшості підприємств стає актуальним питання кадрової політики. Отримати максимальний результат та досягти основної мети підприємства можливо з допомогою кваліфікованої та працездатної команди однодумців. Основну цінність для кожного підприємства становлять його люди – люди активні, вмотивовані, працездатні та щасливі…

То, наскільки персонал вмотивований заробітною платою та умовами праці, можна визначити за таким показником, як плинність кадрів. Наскільки важко знаходити та утримувати таланти? Що відбувається, коли компанія не піклується про власний персонал? Що відбувається, коли працівник перестає працювати та заробляти кошти? Що буде з його сім’єю, яку він забезпечує?

Забезпечити фінансовий захист співробітників та їх сімей, отримати ряд переваг для підприємства можна за допомогою корпоративних програм страхування життя.

Переваги корпоративного страхуваннядля працівників

для підприємства

соціальний та фінансовий захист у випадку настання непередбачуваних подій
додаткове пенсійне забезпечення
спокій та впевненість у майбутньому
створення капіталу для здійснення великої покупки (автомобіль, житло та ін.)
фінансова підтримка сім'ї у разі втрати годувальника
психологічний комфорт від визнання цінності працівника для компанії
знизити плинність кадрів та підвищити лояльність працівників
можливість отримати податкові пільги
додаткове матеріальне стимулювання працівників
покращення іміджу компанії
підвищення командного духу та покращення корпоративної культури в компанії
збереження та примноження капіталу

Як це працює?

Перший крок Для Працівника компанії підбирається страхова програма, визначається сума та строк страхування, заповнюється заява (декларація), оплачується страховий платіж. Випускається та підписується договір страхування (поліс).
Період страхування Протягом періоду дії договору страхування Підприємство сплачує чергові платежі, страхова компанія забезпечує фінансовий захист від вибраних ризиків.
Страховий випадок При настанні страхового випадку вигодонабувач (визначається Працівником у договорі страхування) отримує страхову виплату.
І на кінець По закінченню строку дії договору страхування Працівник (Підприємство) отримує страхову виплату - гарантовану страхову суму (з врахуванням гарантованого інвестиційного доходу) + додатковий інвестиційний дохід (бонус), накопичений за період дії договору. Страхова виплата може здійснюватись одноразово або довічний ануїтет.
Консультаційний центр «Фінанси і захист» гарантує Вам інформаційну підтримку, допомогу та повний супровід на всіх етапах страхування абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Корпоративне страхування життя – важливий елемент кадрової політики!