Пенсійне забезпечення

Головний недолік молодості – вона швидко минає… Цю народну мудрість згадують, як правило, надто пізно. Молодість та працездатність нам дана Богом безкоштовно. Період працездатності у кожного свій, але саме в цей важливий період слід подбати про власне майбутнє.

Сьогодні не варто розраховувати на те, що держава забезпечить Тобі безбідну старість. Цього не може зробити жодна країна в світі…Тому єдиним шляхом до стабільного фінансового майбутнього та забезпечення захисту від бідності є наявність приватних (недержавних) пенсійних програм.

Пенсійне накопичення

Фінансовий захист

Протягом працездатного віку Ви добровільно систематично відкладаєте частинку свого доходу на тривалий строк. Це дасть змогу Вам:
 створити власний пенсійний капітал
 здійснити кругосвітню подорож
 придбати житло для внуків 
 створити спадщину 
 зробити/купити будь-що інше, що вимагає великого капіталу

Накопичення відбувається десятки років, протягом яких з Вами можуть відбутися непередбачувані події:
травма
хвороба
інвалідність
нещасний випадок (ДТП)

Метою захисту є надати фінансову підтримку у випадку настання таких подій та забезпечити накопичення запланованої суми.

Як це працює?

Перший крок В залежності від Вашого віку підбирається страхова програма, визначається сума та строк накопичення, заповнюється заява (декларація), сплачується перший внесок. Випускається та підписується договір страхування (поліс).
Період накопичення Протягом всього періоду дії договору страхування клієнт сплачує чергові внески, страхова компанія забезпечує інвестиційний дохід на вкладений капітал клієнта та забезпечує захист від непередбачуваних ризиків.
Важливо! У разі смерті застрахованої особи вигодонабувач отримує фактично сплачені страхові внески + відсотки за період накопичення.
І на кінець По закінченню строку дії договору страхування вигодонабувач (визначається клієнтом у договорі страхування) отримує страхову виплату - гарантовану страхову суму (з врахуванням гарантованого інвестиційного доходу) + додатковий інвестиційний дохід (бонус), накопичений за період дії договору. Страхова виплата може здійснюватись за бажанням клієнта: одноразово, частинами або довічний ануїтет.
Фінансові консультанти компанії «Фінанси і Захист» допоможуть Вам розібратись в пенсійній реформі, вибрати індивідуально для Вас програму власних пенсійних заощаджень та захистити себе від бідної старості...

Вибір за Вами і рішення потрібно приймати вже сьогодні!


ТАК?!

 
ТАК?!

Недержавне пенсійне страхування
чи
Державне пенсійне забезпечення 

Пенсійні програми

Програма Власна пенсія - Aegon


Програма "ТАС-пенсія" - ТАС Life


В період активної роботи ви формуєте заощадження до пенсійного віку, який визначаєте самі. Після досягнення цього віку Ви будете отримувати регулярні пенсійні виплати протягом обумовленого періоду. 

Програма "Золотий запас" - Княжа Life


Відмінна програма направлена на накопичення капіталу з меншим покриттям ризиків. Особливо підходить особам, що мають на меті лише накопичення та за станом здоров'я не можуть укласти програму "Віденський стандарт" (діти до 3-х років, пенсіонери, інваліди). 

Програма "Рантьє" - PZU


Програма довічного страхування на вигідних умовах. Визначайте дату виходу на пенсію самостійно і отримуйте додаткове грошове забезпечення.