Індивідуальне ризикове страхування / Захист

Ви є годувальником сім'ї, тому Ваші рідні щодня розраховують на вашу фінансову підтримку. А що зміниться, якщо Ви раптом перестанете працювати і заробляти кошти: на півроку, рік, взагалі? Чи змогла б Ваша родина утримувати звичайний рівень життя, дати освіту дітям, оплачувати потреби, витрати на лікування та оздоровлення? Мабуть варто захистити того, хто заробляє для сім'ї кошти?!

Програми ризикового страхування забезпечать захист дорогих Вам людей від фінансових негараздів в тому разі, якщо з Вами щось трапиться: страхова виплата покриє заборгованість за кредитами, допоможе Вашій сім'ї або близьким людям відчувати турботу навіть тоді, коли Вас не буде поруч.Фінансовий захист

Фактори ризику

Ви щорічно сплачуєте страхові платежі та захищаєте себе та близьких від фінансових наслідків таких непередбачуваних подій:
втрата годувальника
інвалідність
хвороба
травма
хірургічна операція
Наявність договору страхування є вкрай необхідним у разі наявності одного з цих факторів:
Ви єдиний хто працює в сім'ї
Ви займаєтесь власним бізнесом
у Вас ризикована професія (хобі)
Ви часто керуєте автомобілем
у Вас є несплачений кредит

Як це працює?

Перший крок В залежності від факторів ризику для годувальника підбирається страхова програма, визначається сума та строк страхування, заповнюється заява (декларація), оплачується страховий платіж. Випускається та підписується договір страхування (поліс).
Період страхування Протягом періоду дії договору страхування клієнт сплачує чергові платежі, страхова компанія забезпечує фінансовий захист від вибраних клієнтом ризиків.
Важливо! Розмір Вашого страхового платежу залежить від віку на момент випуску полісу та статі. Також він не підвищується протягом всього строку дії Договору страхування.
Страховий випадок При настанні страхового випадку вигодонабувач (визначається клієнтом у договорі страхування) отримує страхову виплату.
Важливо! Про настання страхового випадку слід вчасно (термін вказаний в договорі) повідомити про це страхову компанію!
Консультаційний центр «Фінанси і захист» гарантує Вам інформаційну підтримку, допомогу та повний супровід на всіх етапах страхування абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Ризикові програми страхування

Програма "Формула здоров'я" - ТАС Life


Програма передбачає набір як стандартних страхових ризиків, так і ризиків, що набувають широкої популярності в якості альтернативи медичному страхуванню чи доповнення до існуючої медичної програми.

Програма "Захист і вигода" - Княжа Life


Ризикова програма, яка дозволяє застрахувати дієздатну особу строком на 1 рік з поверненням 300 грн. у разі відсутності страхових випадків. 

Програма "Класична" - PZU


Ви годувальник сім'ї і хочете вберегти своїх рідних від настання фінансових негараздів? За програмою "Класична" сім'я застрахованої особи гарантовано отримає страхову виплату у разі її смерті.